0.25-5-4462B
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0.25-5-4462B
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Foi de date: 0.25-5-4462B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
11 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0.25-5-4462B
Număr parc 0.25-5-4462B Producător 3M
cantitate valabila 30343 pcs Fișa cu date 0.25-5-4462B.pdf
Lăţime 0.25" (6.35mm) 1/4" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Interval de temperatură 120°F (49°C) Max
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 18 Months Serie 4462B
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Black Înapoi, Carrier Polyethylene Foam
Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
0.25-5-4466W
0.25-5-4466W
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 1/4"X 5YDS
In stoc: 29309 pcs
Descarca: 0.25-5-4466W.pdf
RFQ
Producători: 3M
Descriere: TAPE ALUM FOIL SILVER 1/4"X 5YDS
In stoc: 9057 pcs
Descarca:
RFQ
0.25-5-4496B
0.25-5-4496B
Descriere: TAPE DBL COATED BLACK 1/4"X 5YDS
Descarca: 0.25-5-4496B.pdf
Descarca: 0.25-5-4462W.pdf
Descarca: 0.25-5-4380.pdf
Descarca: 0.25-5-4466B.pdf
Descarca: 0.25-5-431.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW