293D334X9035A2TE3
Vishay Sprague
293D334X9035A2TE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 293D334X9035A2TE3
Producator / Marca: Vishay Sprague
Descrierea produsului CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206
Foi de date: 293D334X9035A2TE3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 293D334X9035A2TE3
Număr parc 293D334X9035A2TE3 Producător Vishay Sprague
Descriere CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 729490 pcs Fișa cu date 293D334X9035A2TE3.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 35V
Tip Molded Toleranţă 0.33µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor A
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie TANTAMOUNT®, 293D
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume 718-1141-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 293D334X9035A2TE3 Durată de viață @ Temp. 13 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 0.33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 13 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 0.33UF 35V 10% 1206 Aplicații -