293D106X9010B2TE3
Vishay Sprague
293D106X9010B2TE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 293D106X9010B2TE3
Producator / Marca: Vishay Sprague
Descrierea produsului CAP TANT 10UF 10V 10% 1411
Foi de date: 293D106X9010B2TE3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 293D106X9010B2TE3
Număr parc 293D106X9010B2TE3 Producător Vishay Sprague
Descriere CAP TANT 10UF 10V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1065330 pcs Fișa cu date 293D106X9010B2TE3.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Tip Molded Toleranţă 10µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor B
Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serie TANTAMOUNT®, 293D
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1411 (3528 Metric)
Alte nume 718-1122-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 293D106X9010B2TE3 Durată de viață @ Temp. 2.5 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 10µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 10UF 10V 10% 1411 Aplicații -