1.5KA47AHE3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
1.5KA47AHE3/54 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KA47AHE3/54
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC 1.5KA
Foi de date: 1.5KA47AHE3/54.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KA47AHE3/54
Număr parc 1.5KA47AHE3/54 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
cantitate valabila 182538 pcs Fișa cu date 1.5KA47AHE3/54.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 44.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 40.2V Tensiune - Defalcare 1.5KA
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, PAR®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 23.1A
Polarizare DO-201AA, DO-27, Axial Temperatura de Operare -65°C ~ 185°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1.5KA47AHE3/54 Descriere TVS DIODE 40.2VWM 64.8VC 1.5KA
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 64.8V Capacitate @ Frecventa -