1.5KA39AHE3/51
Vishay Semiconductor Diodes Division
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KA39AHE3/51
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 1500W 1.5KA
Foi de date: 1.5KA39AHE3/51.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KA39AHE3/51
Număr parc 1.5KA39AHE3/51 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 1500W 1.5KA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4301 pcs Fișa cu date 1.5KA39AHE3/51.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 37.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 33.3V Tensiune - Defalcare 1.5KA
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, PAR®
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 27.8A
Polarizare DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1.5KA39AHE3/51GI
1.5KA39AHE3/51GI-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 185°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1.5KA39AHE3/51
Descriere TVS DIODE 1500W 1.5KA Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 53.9V