SMAJ13CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ13CA-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ13CA-TR
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA
Foi de date: SMAJ13CA-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ13CA-TR
Număr parc SMAJ13CA-TR Producător STMicroelectronics
Descriere TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1204173 pcs Fișa cu date SMAJ13CA-TR.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 13V Tensiune - Defalcare SMA (DO-214AC)
Tip Zener Serie SMAJ, TRANSIL™
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 400W Power - vârf de vârf 85A (8/20µs)
Polarizare DO-214AC, SMA Alte nume 497-7890-2
SMAJ13CA-TR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului SMAJ13CA-TR
Descriere TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 27.2V