1.5KE56ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56ARL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE56ARL
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TVS DIODE 47.8V 100V DO201
Foi de date: 1.5KE56ARL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE56ARL
Număr parc 1.5KE56ARL Producător STMicroelectronics
Descriere TVS DIODE 47.8V 100V DO201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 391849 pcs Fișa cu date 1.5KE56ARL.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 47.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-201
Serie 1.5KE, TRANSIL™ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1.5KE56ARL-ND
15KE56ARL
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 100A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa 1800pF @ 1MHz