1.5KE33CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE33CARL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE33CARL
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201
Foi de date: 1.5KE33CARL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1900 pcs
3800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE33CARL
Număr parc 1.5KE33CARL Producător STMicroelectronics
Descriere TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 333401 pcs Fișa cu date 1.5KE33CARL.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 31.4V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 28.2V Tensiune - Defalcare DO-201
Tip Zener Serie 1.5KE, TRANSIL™
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 169A (8/20µs)
Polarizare DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1.5KE33CARL-ND
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1.5KE33CARL
Descriere TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201 Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 59V
Capacitate @ Frecventa 1350pF @ 1MHz Canalele bidirecționale No