1.5KE100A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE100A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE100A
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 85.5V 137V DO201
Foi de date: 1.5KE100A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE100A
Număr parc 1.5KE100A Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 85.5V 137V DO201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112029 pcs Fișa cu date 1.5KE100A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 85.5V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Tensiune - Defalcare (Min) 95V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-201
Serie 1.5KE Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1.5KE100ALFCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 11.1A Capacitate @ Frecventa -