R05P15D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R05P15D/R8 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: R05P15D/R8
Producator / Marca: RECOM Power
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Foi de date: R05P15D/R8.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile R05P15D/R8
Număr parc R05P15D/R8 Producător RECOM Power
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5966 pcs Fișa cu date R05P15D/R8.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -15V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 8kV
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serie ECONOLINE RxxPxx/R Putere (Wați) 1W
ambalare Tube Pachet / Caz 7-SIP Module, 5 Leads
Alte nume 19900586
R05P15D/R8-ND
R05P15DR8
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici - Eficienţă 83%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 33mA, 33mA