M5KP90AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP90AE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M5KP90AE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
Foi de date: M5KP90AE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile M5KP90AE3
Număr parc M5KP90AE3 Producător Microsemi Corporation
cantitate valabila 6682 pcs Fișa cu date M5KP90AE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Tensiune - Defalcare (Min) 90V Tensiune - Defalcare DO-204AR
Tip Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 5000W (5kW) Power - vârf de vârf 34A
Polarizare DO-204AR, Axial Alte nume 1086-3564
1086-3564-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului M5KP90AE3
Descriere TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 146V