CDLL0.5A20
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
CDLL0.5A20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDLL0.5A20
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA
Foi de date: CDLL0.5A20.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CDLL0.5A20
Număr parc CDLL0.5A20 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6911 pcs Fișa cu date CDLL0.5A20.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) Schottky Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 500mA
Tensiune - Defalcare DO-213AA Serie -
Starea RoHS Bulk Timp de recuperare invers (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistență @ Dacă, F 50pF @ 0V, 1MHz Polarizare DO-213AA
Alte nume 1086-1085
1086-1085-MIL
Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CDLL0.5A20
Descriere extinsă Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount DO-213AA Configurarea diodelor 10µA @ 20V
Descriere DIODE SCHOTTKY 20V 500MA DO213AA Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 650mV @ 500mA
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20V Capacitate @ Vr, F -65°C ~ 125°C