MIC5303-2.8YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5303-2.8YMT-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MIC5303-2.8YMT-TR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC REG LDO 2.8V 0.3A 4TMLF
Foi de date: MIC5303-2.8YMT-TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MIC5303-2.8YMT-TR
Număr parc MIC5303-2.8YMT-TR Producător Microchip Technology
Descriere IC REG LDO 2.8V 0.3A 4TMLF Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4359 pcs Fișa cu date MIC5303-2.8YMT-TR.pdf
Tensiune / curent - ieșire 1 350mA Tensiune - intrare Up to 5.5V
Tensiune - Defalcare 4-TMLF® (1.2x1.6) Serie -
Starea RoHS Digi-Reel® Regulator Topologie 300mA
Polarizare 4-VFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® Alte nume 1611-MIC5303-2.8YMT-DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 0.1V @ 300mA
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MIC5303-2.8YMT-TR Frecvență - Comutare Positive Fixed
Descriere extinsă Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 300mA 4-TMLF® (1.2x1.6) Descriere IC REG LDO 2.8V 0.3A 4TMLF
Curent - ieșire 2.8V Curent - Limită (Min) 1