ATTINY12V-1SUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY12V-1SUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY12V-1SUR
Număr parc ATTINY12V-1SUR Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77656 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Serie AVR® ATtiny
Timp de recuperare invers (trr) 1.2MHz necesită POR, WDT
Tip memorie program 1KB (512 x 16) Dimensiunea memoriei programului -
Alte nume 1611-ATTINY12V-1SURDKR Tip oscilator -
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Sistem de operare AVR
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul producătorului ATTINY12V-1SUR
Descriere extinsă AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 1.2MHz 1KB (512 x 16) FLASH Descriere IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Date SRAM Bytes 64 x 8 Convertoare de date 1.8 V ~ 5.5 V