1206Y1K00330JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1206Y1K00330JCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 1206
Foi de date: 1206Y1K00330JCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1206Y1K00330JCR
Număr parc 1206Y1K00330JCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 382459 pcs Fișa cu date 1206Y1K00330JCR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 1000V (1kV)
Toleranţă 33pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie FlexiCap™ Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 1206Y1K00330JCR
Stil de plumb 0.063" (1.60mm) Înălțime - așezată (Max) -
Rata de eșec - Descriere extinsă 33pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 1206