0805J0160181JCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0805J0160181JCR
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 0805
Foi de date: 0805J0160181JCR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
24000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0805J0160181JCR
Număr parc 0805J0160181JCR Producător Knowles Syfer
Descriere CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 777553 pcs Fișa cu date 0805J0160181JCR.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 16V
Toleranţă 180pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose Evaluări -
Polarizare 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 0805J0160181JCR Stil de plumb 0.051" (1.30mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Epoxy Mountable
Rata de eșec - Descriere extinsă 180pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere CAP CER 180PF 16V C0G/NP0 0805