C1825C621JZGACTU
KEMETKEMET
C1825C621JZGACTU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: C1825C621JZGACTU
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 620PF 2.5KV C0G/NP0 1825
Foi de date: C1825C621JZGACTU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile C1825C621JZGACTU
Număr parc C1825C621JZGACTU Producător KEMET
Descriere CAP CER 620PF 2.5KV C0G/NP0 1825 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26491 pcs Fișa cu date C1825C621JZGACTU.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 2500V (2.5kV)
Toleranţă 620pF Grosime (Max) C0G, NP0
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Serie C Starea RoHS Digi-Reel®
Ripple Current - Frecvență scăzută SMPS Filtering Evaluări -
Polarizare 1825 (4564 Metric) Alte nume 399-4849-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului C1825C621JZGACTU
Stil de plumb 0.061" (1.55mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Voltage Rata de eșec -
Descriere extinsă 620pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere CAP CER 620PF 2.5KV C0G/NP0 1825