TNPW120668K0BETA
Vishay DaleVishay Dale
TNPW120668K0BETA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TNPW120668K0BETA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1206
Foi de date: TNPW120668K0BETA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TNPW120668K0BETA
Număr parc TNPW120668K0BETA Producător Vishay Dale
Descriere RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 563609 pcs Fișa cu date TNPW120668K0BETA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.25W, 1/4W
Tensiune - Defalcare 1206 Grosime (Max) ±25ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie TNPW
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume TNPW1206 68K 0.1% T9 RT1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului TNPW120668K0BETA
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 68k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.1% Descriere RES SMD 68K OHM 0.1% 1/4W 1206