PI74STX1G32CX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI74STX1G32CX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PI74STX1G32CX
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5
Foi de date: PI74STX1G32CX.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PI74STX1G32CX
Număr parc PI74STX1G32CX Producător Diodes Incorporated
cantitate valabila 6803 pcs Fișa cu date PI74STX1G32CX.pdf
Tensiune - Defalcare SC-70-5 Sincronizare 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V Serie 74STX
Schmitt Trigger Input - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Raport - S / H: ADC 2 Polarizare 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Alte nume PI74STX1G32CXTR Orientare 1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de biți pe element OR Gate
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului PI74STX1G32CX Nivelul logic - ridicat -
Caracteristici - Descriere extinsă OR Gate IC 1 Channel SC-70-5
Descriere IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5 Curent - Întunecat 3.5ns @ 5V, 50pF