1.5KE8V2CA-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE8V2CA-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5KE8V2CA-T
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201A
Foi de date: 1.5KE8V2CA-T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5KE8V2CA-T
Număr parc 1.5KE8V2CA-T Producător Diodes Incorporated
cantitate valabila 310551 pcs Fișa cu date 1.5KE8V2CA-T.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 7.79V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 7.02V Tensiune - Defalcare DO-201
Tip Zener Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 124A
Polarizare DO-201AA, DO-27, Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului 1.5KE8V2CA-T Descriere TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO201A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12.1V Capacitate @ Frecventa -