CRGH2512F255K
TE Connectivity Passive ProductTE Connectivity Passive Product
TE Connectivity Passive Product
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CRGH2512F255K
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului RES SMD 255K OHM 1% 2W 2512
Foi de date: CRGH2512F255K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CRGH2512F255K
Număr parc CRGH2512F255K Producător TE Connectivity Passive Product
Descriere RES SMD 255K OHM 1% 2W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 851770 pcs Fișa cu date CRGH2512F255K.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 2W
Tensiune - Defalcare 2512 Grosime (Max) ±100ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serie CRGH, Neohm
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2512 (6432 Metric)
Alte nume 2-1879527-8
2-1879527-8-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului CRGH2512F255K
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 255k Ohm ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1% Descriere RES SMD 255K OHM 1% 2W 2512