AA60A-048L-050D033N
Artesyn Embedded TechnologiesArtesyn Embedded Technologies
Artesyn Embedded Technologies
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AA60A-048L-050D033N
Producator / Marca: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Descrierea produsului CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V NEG
Foi de date: AA60A-048L-050D033N.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AA60A-048L-050D033N
Număr parc AA60A-048L-050D033N Producător Artesyn Embedded Technologies
Descriere CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V NEG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6111 pcs Fișa cu date AA60A-048L-050D033N.pdf
Tensiune - Lucrare 75W Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 3.3V Tensiune - ieșire 2 5V
Tensiune - Intrare (Max) 75V Tensiune - Dropout (tipic) 36V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
Serie AA60A Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută ITE (Commercial) Polarizare 10-DIP Module
Configurarea ieșirii 2 Alte nume AA60A048L050D033N
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului AA60A-048L-050D033N
Reglementarea liniei 82% Caracteristici Remote On/Off, OTP, OVP, SCP
Caracteristici Pins 15A, 15A Descriere extinsă Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 15A, 15A 36V - 75V Input
Descriere CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V NEG Curent - Breakover 1.5kV (1500V)