Alegeți țara sau regiunea dvs.

Close
conectare Inregistreaza-te E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

1985094-9

TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.

Prezentarea produsului

Număr parc: 1985094-9
Producator / Marca: AMP Connectors / TE Connectivity
Descrierea produsului CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 104 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 104 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
$277.297
Cerere de cotație
Completați toate câmpurile obligatorii cu datele dvs. de contact.Click pe " SUBMIT RFQ " vă vom contacta în scurt timp prin e-mail. Sau trimiteți-ne un e-mail:Info@infinity-electronic.com
  • Prețul țintă:
  • Cantitate:
Total:$277.297

Dați-ne prețul țintă dacă sunt mai mari decât cele afișate.

  • Număr parc
  • Numele Companiei
  • nume de contact
  • E-mail
  • Mesaj

Specificațiile 1985094-9

Număr parc 1985094-9 Producător TE Connectivity AMP Connectors
Descriere CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 104 pcs Fișa cu date
Introduceți atribute - Tip -
Serie - Temperatura de Operare -
Tipul de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
mod - Material Inflamabilitate -
Codul producătorului 1985094-9 Diametrul fibrei de bază -
Ferrule Material - Caracteristici -
Descriere extinsă Fiber Optic Connector To Descriere CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
Core Diametru - Conversia la (sfârșitul adaptorului) -
Culoare - Deschiderea cablurilor -

Expediere

★ TRANSPORT GRATUIT DOUĂ DE DHL / FEDEX / UPS DACĂ SUNTEM COMANDĂ PESTE 1000 USD.
(NUMAI pentru circuite integrate, protecție circuite, RF / IF și RFID, optoelectronică, senzori, traductoare, transformatoare, izolatoare, întrerupătoare, relee)

FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.

★ Timpul de livrare va necesita 2-4 zile pentru majoritatea țărilor din întreaga lume de către DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări cu privire la expediere. Trimite-ti-ne un e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ

  1. Fiecare produs de la Infinity-Semiconductor.com a primit o perioadă de garanție de 1 an. În această perioadă, am putea oferi asistență tehnică gratuită dacă există probleme cu privire la produsele noastre.
  2. Dacă întâmpinați probleme de calitate cu privire la produsele noastre după primirea acestora, le puteți testa și aplica pentru restituirea necondiționată dacă se poate dovedi.
  3. În cazul în care produsele sunt defecte sau nu funcționează, vă puteți întoarce la noi în termen de 1 an, toate cheltuielile de transport și vamale ale mărfurilor sunt suportate de noi.

Etichete asemănătoare

produse asemanatoare

1985095-2
1985095-2
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 259 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-6
1985094-6
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
In stoc: 138 pcs
Descarca:
RFQ
1985095-1
1985095-1
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 321 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-4
1985094-4
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
In stoc: 123 pcs
Descarca:
RFQ
1985095-6
1985095-6
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 242 pcs
Descarca:
RFQ
1985095-4
1985095-4
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 211 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-3
1985094-3
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD -LC
In stoc: 125 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-5
1985094-5
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
In stoc: 120 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-7
1985094-7
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
In stoc: 125 pcs
Descarca:
RFQ
1985095-5
1985095-5
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 209 pcs
Descarca:
RFQ
1985094-8
1985094-8
Producători: TE Connectivity AMP Connectors
Descriere: CASS 12P 62.5/125 MPO STD-LC S
In stoc: 136 pcs
Descarca:
RFQ
1985095-3
1985095-3
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CASS 6P 62.5/125 MPO-LC
In stoc: 261 pcs
Descarca:
RFQ

Industria de știri

Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
"Introducerea seriei SCT3xxxxxHR permite companiei Rohm să ofere cea mai mare gamă de produse din ...
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW
"Acest dispozitiv realizează cel mai bun echilibru între eficiența ridicată și zgomotul ultra-s...
Conținut sponsorizat: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analizorul de spectru SIGLENT SVA1015X este un instrument foarte puternic și flexibil pentru diferi...
Producatorii de echipamente de semi-fabricare cheltuieli se asteapta sa scada cu 14% in acest an si sa creasca cu 27% anul viitor
Stimulate de o încetinire a ritmului de creștere a sectorului de memorie, declinul din 2019 marche...
Power Stamp Alliance taie necesitatea ca CPU gazdă să monitorizeze UPS-urile și adaugă un design de referință
Alianța (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex și STMicroelectronics) a creat o...
Puterea APEC: SiC și uneltele electrice îmbunătățite bazate pe cloud
Capabilitățile de căutare au fost îmbunătățite și există un meniu în stil carusel care per...
Dengrove adaugă convertoare DC / DC cu economie de spațiu de la Recom
Acestea sunt concepute pentru aplicații care necesită o densitate mare de putere și o eficiență...
Primul procesor de braț cu calificare militară pentru aplicații hi-rel
LS1046A face parte din portofoliul Arm Layerscape pe 64 de biți NXP, cu un braț quad core de 1.8GH...